Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Revitalizácia zastávky pri BBC 1 Plus

03.12.2012 | http://www.kancelarie.sk/novinky/revitalizacia-zastavky-pri-bbc-1-plus

Prvá zelená zastávka v Bratislave BBC 1 Plus – Miletičova je od dnešného dňa ešte zelenšia, ako bola doteraz. Cestujúci mestskou hromadnou dopravou, ale aj peší okoloidúci na ceste do práce či do školy mohli na rohu ulíc Plynárenská - Prievozská zažiť ďalšie zelené prekvapenie od developera CA Immo, ktorý v blízkosti zastávky postavil prvú zelenú kancelársku budovu BBC 1 Plus. Okrem farebného outfitu dostala zastávka aj funkčný mobiliár, vďaka ktorému sa čakajúci na autobus či trolejbus môžu cítiť komfortnejšie.BBC 1 Plus

Donedávna zanedbaná zastávka, na ktorej hrdzavú konštrukciu strechy dopĺňalo znečistené prostredie a zdemolované lavičky, sa oddnes radí medzi najpríjemnejšie v Bratislave. Na nové lavičky, nainštalované na betónový múrik, si cestujúci a ľudia čakajúci na MHD môžu konečne zložiť nielen svoj nákup. Developer sa postaral aj o odstránenie grafity z betónového múrika a tiež o premaľovanie steny za zastávkou do zelených farieb. Nové sedenie si na vlastnej koži vyskúšal aj starosta mestskej časti Dušan Pekár.

V októbri sa developer postaral o chradnúcu konštrukciu zastávky a vymaľoval ju nanovo zelenou farbou. Okrem toho pripravil pre Bratislavčanov pri príležitosti premenovania zastávky na mieste živý trávnik. Cestujúci a verejnosť si mohli zo zastávky počas prvého októbrového dňa odniesť aj prekvapenia v podobe chutných balíčkov. „V októbri sme sľúbili, že v revitalizácii zastávky budeme pokračovať. Zodpovedný prístup k životnému prostrediu dokazujeme nielen výstavbou prvej zelenej kancelárskej budovy v Bratislave – BBC 1 Plus, ale aj zvyšovaním kvality okolitého prostredia. Dúfame, že verejnosť ocení vyšší komfort pri cestovaní,“ uviedol leasingový riaditeľ BBC 1 Plus Radovan Mihálek.

BBC 1 Plus je naprojektovaná ako trvalo udržateľná kancelárska budova, ktorá prináša svojim užívateľom mnoho výhod. Projekt už získal predcertifikát LEED Silver (Leadership in Energy and Environmental Design) a v súčasnosti čaká na udelenie potvrdzujúceho LEED Silver certifikátu, ktorý definitívne potvrdí, že budova spĺňa všetky potrebné kritériá porovnateľné s inými ekologickými stavbami vo svete. Administratívny projekt prináša budúcim nájomcom na úžitkovej ploche cca. 15 900 m² okrem kancelárskych priestorov aj ďalšie zázemie v podobe obchodných prevádzok a skladových priestorov.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB