Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Nestlé do BBC 1 Plus

25.06.2012 | www.etrend.sk

Budovaná zelená administratíva v Bratislave obsadila tisíc štvorcov

V situácii, kde väčšina veľkých i malých nájomcov v hlavnom meste prehodnocuje staré zmluvy a tieto za lepších podmienok predlžuje sa nájdu aj výnimky. Potravinárska spoločnosť Nestlé podpísala zmluvu na obsadenie takmer tisícky štvorcov v novej budove BBC 1 Plus na Plynárenskej ulici.

Ide o prvé ohlásené meno v projekte, ktorý je podľa informácií zo začiatku roka prenajatý na tridsať percent. „Budovu BBC 1 Plus sme si okrem iného zvolili aj kvôli jej ekologickému aspektu,“ naráža na „zelenosť“ budovy Maciej Kazmierczak, country manažér Nestlé.

Podľa poradenskej spoločnosti CBRE môže tento nájomca pritiahnuť ďalších a zvýšiť atraktivitu budovy. Situácia na trhu totiž praje najmä renegociáciam a najnovšie, hoci akokoľvek ekologické a moderné, budovy sa obsadzujú ťažko.

Za výstavbou BBC 1 Plus stojí rakúska spoločnosť CA Immo, ktorá tým nadviazala na staršiu administratívu s charakteristickým okrúhlym pôdorysom v susedstve. Projekt na rohu Prievozskej a Plynárenskej chce dokončiť už toto leto, v tesnej blízkosti bude naďalej prebiehať výstavba rezidenčného komplexu 3nity.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB