Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Henkel ide do BBC1 Plus

11.09.2012 | http://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/henkel-ide-do-bbc1-plus.html

Dokončovaná kancelárska budova v Bratislave je obsadená na polovicu

V hlavnom meste prebiehajú posledné práce na prvej zelenej kancelárskej budove v biznis zóne na Plynárenskej ulici. Medzičasom získava projekt BBC 1 Plus ďalších nájomcov, čerstvo ohláseným menom je spoločnosť Henkel. Bude tu mať rozširujúce sa centrum zdieľaných služieb.

Firma si v projekte berie 3 600 m2, pričom terajšie priestory spoločnosti na Záhradníckej ulici budú fungovať naďalej. Samotné centrum zdieľaných služieb Henkelu dnes v hlavnom meste zamestnáva 750 ľudí. Poskytuje administratívne a finančné služby pobočkám v západnej a strednej Európe.

BBC 1 Plus majú kolaudovať tento mesiac a prináša úžitkovú plochu tesne pod 16-tisíc štvorcových metrov, z čoho
14 600 je určených pre kancelárie. Objekt susedí s komplexom 3nity, kde sa nedávno prepadla časť strechy. Na statiku a funkčnosť budovanej zelenej administratívy to však podľa staršieho vyjadrenia developera nemalo vplyv.
Starším ohláseným nájomcom v BBC 1 Plus je potravinárska firma Nestlé.

Vedľa súčasného sídla Henkelu v Ružinove len tento rok dokončili prestavbu staršej budovy na malometrážne štartovacie byty. Slovenská pobočka mala vlani obrat vyše 79 miliónov eur a na celom svete spoločnosť zamestnáva približne 48-tisíc ľudí.

Developerom BBC 1 Plus je rakúska spoločnosť CA Immo, ktorá nadviaže na staršiu administratívu v susedstve s charakteristickým okrúhlym pôdorysom.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB