Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Henkel ďalším nájomcom v BBC 1 PLUS

13.09.2012 | http://www.inbiznis.sk/inbiznis/0/0/2/416

Prvá zelená administratívna budova v Bratislave – BBC 1 Plus – má nového nájomcu, je ním spoločnosť Henkel. Rakúska investično-developerská spoločnosť CA Immobilien Anlagen AG (CA Immo), ktorá stojí za projektom BBC 1 Plus, podpísala so spoločnosťou Henkel nájomnú zmluvu na takmer 3600 m2 kancelárskych priestorov. Zmluvne potvrdená obsadenosť budovy BBC 1 Plus sa tak zvýši na úroveň približne 50 percent.

Terajšie priestory spoločnosti Henkel na Záhradníckej ulici a na Prievozskej ulici ostávajú aj naďalej v prevádzke, pričom do nových priestorov smeruje rozširujúce sa Centrum zdieľaných služieb, ktoré dnes už so svojimi 750
zamestnancami z Bratislavy poskytuje široké spektrum finančných a administratívnych služieb Henkel pobočkám prevažne v západnej a strednej Európe.

„Centrum zdieľaných služieb spoločnosti Henkel bolo založené v roku 2007, odkedy dynamicky rástlo, pričom tempo rastu sa v posledných dvoch rokoch ešte znásobilo. Je preto prirodzené, že sa to prejavilo v potrebe nájdenia nových kancelárskych priestorov pre našich zamestnancov. Veríme, že priestory v BBC 1 Plus prispejú k príjemnej pracovnej atmosfére a ešte viac podporia vzájomnú spoluprácu našich početných tímov,“ povedal Mag. Rudolf Steger, prezident spoločnosti Henkel Slovensko.

Pri výbere kancelárskych priestorov asistovali spoločnosti Henkel agenti z medzinárodnej realitno-konzultačnej spoločnosti Jones Lang LaSalle (JLL). „Spoločnosť Henkel sa rozhodla pre modernú a technologicky vyspelú budovu s ekologickým akcentom a dobrou polohou,” hodnotí rozhodnutie spoločnosti Henkel konzultant JLL Juraj
Jaroš.

„Sme naozaj radi, že sa pre BBC 1 Plus rozhodol ďalší z lídrov vo svojom odvetví, a že je to práve spoločnosť Henkel. Ako sa ukazuje, náš koncept zelenej budovy má potenciál prilákať predovšetkým renomované spoločnosti, ktoré majú silné alebo vedúce postavenie vo svojej brandži. Tieto spoločnosti vidia výhody našej budovy a dokážu ich oceniť,“ uviedol na margo podpisu nájomnej zmluvy lízingový riaditeľ BBC 1 Plus Radovan Mihálek.

© 2020 CA Immobilien Anlagen AG – All Rights Reserved. Powered by SIMPLE WEB