Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Ďalšie administratívne centrum nadviaže na BBC 1 Plus

20.01.2011 | Bratislavské noviny

Komplex, ktorý rozšíri administratívne centrum pod názvom Bratislava Business Center 1, vznikne na križovatke Plynárenskej ulice a Jarabinkovej ulice. Nový projekt sa volá BBC 1 Plus.

Komplex stavia rakúska spoločnosť CA Immo a ponúkne trinásť podlaží a plochu na prenájom s rozlohou približne 15 900 štvorcových metrov. Naplánovaných je 313 parkovacích miest priamo v objekte. Skladové priestory budú na ploche 800 štvorcových metrov, predaj na viac ako 400 štvorcových metrov. Reštaurácia má byť pre 400 hostí. Budova má vytvoriť plynulé prepojenie s existujúcim komplexom Bratislava Business Center 1. Má ísť o energetický a ekologicky šetrný komplex, pretože nová administratíva BBC 1 Plus je navrhnutá ako udržateľná budova so stanovenými ekologickými štandardmi. Investor projektu si verí a tvrdí, že dochádza k oživovanie trhu, pokiaľ ide o kancelárske priestory je optimistický. Mnohé spoločnosti už uzatvorili s majiteľom budúceho nového komplexu prvé predprenájmy a uzatvorenie ďalších sa očakáva ešte začiatkom tohto roka.

Spoločnosť CA Immo bola založená v roku 1987. Zaoberá sa developmentom a investíciami v oblasti komerčných nehnuteľností. Dlhodobo predovšetkým kancelárskych priestorov v Rakúsku, Nemecku a vo východnej Európe. Celkový majetok spoločnosti dosiahol k 30. septembru 2010 približne 3,7 miliardy eur. Nový komplex BBC 1 Plus bude v lokalite Bratislava Business Center I - IV, ktorý je na Prievozskej ulici a na prenájom poskytuje množstvo kancelárií.

Pripojené súbory

05_bratislavske-noviny_2011_02_dalsie-administrativne-centrum-nadviaze-na-bbc-1-plus.pdf
© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB