Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Bratislavská biznis zóna sa rozrastie

21.01.2011 | SKreality.sk

Biznis zóna v okolí Plynárenskej ulice v bratislavskom Ružinove sa rozšíri. Kapacitu kancelárskych plôch zvýši nové administratívne centrum. Jeho výstavbu v decembri minulého roka zahájila rakúska spoločnosť CA Immo.

Rakúšania novou stavbou rozšíria súčasné administratívne centrum Bratislava Business Center 1 (BBC 1). Na križovatke Plynárenskej a Jarabinkovej ulice, medzi BBC 1 a rozostavaným obytným komplexom 3nity, pribudne objekt BBC 1 Plus, ktorý sa napojí na „jednotku“. Komplex s 13 podlažiami ponúkne prenajímateľnú plochu približne 15.900 metrov štvorcových a k novým kanceláriám bude patriť 313 parkovacích miest priamo v objekte.

Generálnym dodávateľom projektu sa stal Bilfinger Berger, financovanie bude zastrešovať rakúska Raiffeisen Landesbank Niederösterreich-Wien. „Vďaka širokej škále kvalifikovaných služieb dokážeme zabezpečiť výstavbu energeticky a ekologicky šetrného komplexu,“ hovorí Rudolf Kraft, výkonný riaditeľ spoločnosti Bilfinger Berger. Komplex BBC 1 Plus je navrhnutý ako udržateľná budova so stanovenými ekologickými štandardmi. Usiluje sa aj o získanie LEED certifikátu, ktorý sa udeľuje objektom šetrným k životnému prostrediu.

Pripojené súbory

06_skrealitysk_2011_01_21_nova-biznis-zona-sa-rozrastie.pdf
© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB