Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

Bike your city! Pridaj sa k pelotónu a Filipovi Polcovi

08.10.2014 | www.abc-byvanie.sk

Bike your city – tak sa volá podujatie na podporu cyklistickej dopravy v Bratislave. Stojí za ním prvá certifikovaná zelená administratívna budova v Bratislave BBC 1 Plus.

Cyklojazda v Bratislave sa uskutoční vo štvrtok 9. októbra. Projekt, ktorý chce poukázať na dôležitosť zdravého a ekologického spôsobu dopravy, sa pripravuje v spolupráci s mestom Bratislava a s občianskym združením Cyklokoalícia. To sa dlhodobo snaží o zlepšovanie podmienok pre cyklistov v hlavnom meste SR.

Ústredným bodom programu bude cyklistický pelotón na čele s Filipom Polcom, úspešným slovenským reprezentantom v horskej cyklistike. Pelotón sa zhromaždí o 17:00 na Jarabinkovej ulici v Bratislave, pred budovou BBC 1 Plus. Odtiaľ bude cyklosprievod pokračovať smerom na Prístavný most, popri Dunaji smerom k Mostu SNP a vráti sa naspäť k budove. Tam bude o 18:15 pripravená atraktívna trial show Jána Kočiša, majstra sveta v disciplíne trial. Účasťou na akcii budú môcť ľudia aktívne využiť čas a zároveň vyjadriť svoj postoj k dôležitosti rozvoja mestskej cyklistiky.

"Sme radi, že môžeme formou podujatia Bike your city ponúknuť verejnosti zaujímavý program a zároveň tak spropagovať myšlienku používania bicykla ako alternatívneho dopravného prostriedku," hovorí Radovan Mihálek, lízingový riaditeľ BBC 1 Plus.

V súvislosti so zlepšením podmienok pre cyklistov v Bratislave pripravuje organizátor viacero opatrení vo forme inštalácie dopravného značenia, ktorá uľahčí cyklistom orientáciu k najbližším cyklotrasám. Pre zamestnancov pracujúcich v budove BBC 1 Plus bude odo dňa konania akcie k dispozícii požičovňa bicyklov.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB