Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

BBC 1 Plus prináša prvú zelenú zastávku

01.10.2012 | http://www.kancelarie.sk/novinky/bbc-1-plus-prinasa-prvu-zelenu-zastavku

Na križovatke ulíc Prievozská – Plynárenská bola otvorená staronová zastávka. Verejnosť, cestujúca mestskou hromadnou dopravou, mohla postrehnúť, že zastávka Miletičova sa po novom volá BBC 1 Plus – Miletičova, podľa prvej zelenej kancelárskej budovy v Bratislave. Pri príležitosti premenovania zastávky pripravil developer CA Immo pre verejnosť na zastávke netradičné prekvapenie.

Na zastávke, ktorá donedávna patrila medzi jednu z najdezolátnejších v Bratislave, pribudla zeleň. Developer sa postaral o chradnúcu konštrukciu zastávky a vymaľoval ju nanovo zelenou farbou. Okrem toho bude počas prvého pracovného dňa nového týždňa na ploche zastávky položený živý trávnik. Cestujúcich a verejnosť čakajú počas pondelka 1. októbra na zastávke prekvapenia v podobe chutných balíčkov.

Netradičnú zastávku BBC 1 Plus – Miletičova symbolicky pokrstili prestrihnutím červenej pásky Gernot Weingraber, Asset Manager CEE/SEE/CIS spoločnosti CA Immo a starosta mestskej časti Ružinov Dušan Pekár. „Naším primárnym cieľom bolo upozorniť verejnosť na nový názov zastávky. Záleží nám na životnom prostredí nielen v rámci kancelárskych priestorov, ktoré ponúkame v BBC 1 Plus, ale chceme spríjemniť prostredie v okolí našej budovy všetkým ľuďom, ktorí sa v jej blízkosti pohybujú,“ uviedol Gernot Weingraber.

BBC 1 Plus je naprojektovaná ako trvalo udržateľná kancelárska budova. Projekt už získal predcertifikát LEED Silver (Leadership in Energy and Environmental Design) a v súčasnosti čaká na udelenie potvrdzujúceho LEED Silver certifikátu, ktorý definitívne potvrdí, že budova spĺňa všetky potrebné kritériá porovnateľné s inými ekologickými stavbami vo svete. Administratívny projekt prinesie budúcim nájomcom na úžitkovej ploche cca. 15 900 m² okrem kancelárskych priestorov aj ďalšie zázemie v podobe obchodných prevádzok a skladových
priestorov.

Zdroj a foto: CA Immo, Kharisma

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB