Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Médiá o nás

BBC 1 Plus na Prievozskej dokončia v lete

09.07.2012 | www.etrend.sk

Kancelársky komplex v hlavnom meste je obsadený na tretinu
V Bratislave sa postupne blíži k dokončeniu ďalšia administratívna budova. Projekt rakúskej developerskej skupiny CA Immo pod názvom BBC 1 Plus má už dokončenú hrubú stavbu, na jar tohto roka sa má pracovať v interiéri budovy a plánované dokončenie znie leto 2012. „Predprenájom dosahuje približne 30 percent,“ pre TRENDreality.sk hovorí Radovan Mihálek, leasing director developerskej spoločnosti. Konkrétne mená však zatiaľ nezverejňuje, nakoľko firma chce počkať na podpisy zmlúv. Tie majú byť hotové v najbližších týždňoch.
Projekt, ktorý sám seba prezentuje ako zelený, ponúka 15 900 m2 prenajímateľných plôch, z čoho zhruba 14 600 je určených pre kancelárie. Zvyšok zabezpečia sklady a menšie obchodné prevádzky na prízemí objektu. K dispozícii bude aj 313 parkovacích miest. Výstavba BBC 1 Plus na rohu Prievozskej a Plynárenskej ulice štartovala s oneskorením koncom roka 2010. „Objekt dokončíme v lete tohto roku, prvé sťahovanie nájomníkov predpokladáme od októbra,“ približuje R. Mihálek. Financovanie zabezpečuje rakúska Raiffeisen Landesbank Niederösterreich-Wien, generálnym dodávateľom stavby je spoločnosť Bilfinger Berger. Pôvodný objekt charakteristický oválnou dominantou vlastní rakúska spoločnosť CA Immo od roku 2000 stopercentným podielom. Súčasná prenajímateľná plocha sa pohybuje okolo 12 500 m2.

V tesnom susedstve, priamo za objektom BBC 1 Plus od Prievozskej ulice, prebieha výstavba rezidenčného komplexu 3nity. V súvislosti s oboma sa chystá aj svetelná križovatka z Prievozskej na Jarabinkovú ulicu.

Autor: Ľuboš Mistrík

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB