Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

Záštitu nad štvrtým ročníkom ECO VILLAGE prevzala mestská časť bratislava – Ružinov

19.12.2016

Bratislava 19. decembra 2016 – Štvrtý ročník zeleného trhoviska Eco Village, ktorý sa bude konať vo štvrtok 25. mája 2017, dostane aj v nasledujúcom roku podporu mesta. Mestská časť Bratislava–Ružinov prevzala záštitu nad podujatím, ktoré každoročne organizuje budova BBC 1 Plus, prvá zelená kancelárska budova v Bratislave
na Plynárenskej ulici.

Zelené trhovisko Eco Village píše svoju tradíciu od roku 2014, odkedy sa stalo populárnou súčasťou bratislavského biznis distriktu. Každoročne sa zvyšuje počet predajných stánkov, zaujímavý sprievodný program sa mení a rozširuje. Stánkari, bohatý program a atraktívne rozptýlenie pre zamestnancov v okolí Plynárenskej ulice prilákalo na tretí ročník tritisíc návštevníkov. „Tretí ročník Eco Village s podtitulom Zelená pre druhú šancu bol úspešným pokračovaním započatej tradície zeleného trhoviska. No Eco Village je viac. Je to myšlienka zeleného životného štýlu, platforma pre rozvoj recyklácie a edukácie o ochrane životného prostredia a to sa nám, prvej zelenej kancelárskej budove v Bratislave, počíta zo všetkého najviac. Veríme, že aj počas nasledujúcieho štvrtého ročníka v roku 2017 budeme mať možnosť dostatočne zviditeľniť zelený prístup k životu okolo nás,“ hovorí Radovan Mihálek, lízingový riaditeľ BBC 1 Plus.

Podporiť netradičné podujatie sa aj v roku 2017 rozhodla mestská časť Bratislava-
-Ružinov, ktorá víta aktivitu propagovať zelené myslenie. „Teší ma, že Eco Village už má v našej mestskej časti svoju tradíciu. Ekologické a environmentálne témy sa čoraz viacej dostávajú do popredia aj vďaka takýmto podujatiam, ktoré vzbudzujú v ľuďoch záujem o ochranu prírody a som rád, že si našli svoje miesto v našom zelenom Ružinove,“ hovorí Dušan Pekár, starosta mestskej časti Bratislava–Ružinov.

Štvrtý ročník Eco Village, ktorý je naplánovaný na štvrtok 25. mája 2017, sa bude konať už tradične na Plynárenskej ulici v Bratislave a pozýva nielen zamestnancov kancelárskych budov v okolí, ale aj širokú verejnosť užiť si príjemný sprievodný program. Sledujte aktuálne informácie z príprav štvrtého ročníka zeleného trhoviska na stránke www.facebook.com/ecovillage.sk.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB