Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

V máji rozkvitne zelené trhovisko pri BBC 1 Plus

22.04.2015

Podujatie Eco Village 2015 dá opäť zelenú stánkom s ekologickými výrobkami, zdravému občerstveniu a pestrému programu pre návštevníkov

 

BRATISLAVA 22. apríla 2015 - Po úspešnom prvom ročníku prichádza na Plynárenskú ulicu v Bratislave už po druhýkrát podujatie Eco Village, zamerané na rozšírenie povedomia o dôležitosti ekologického prístupu k životu v mestskom prostredí. V porovnaní s minulým rokom, kedy podujatie trvalo len jeden deň, sa tento raz uskutoční počas dvoch dní, a to 14. a 15. mája 2015, na parkovisku oproti vchodu do budovy BBC 1 Plus. Nad celým podujatím prebrali záštitu Magistrát hlavného mesta SR Bratislavymestská časť Bratislava - Ružinov.

Eco Village organizuje prvá certifikovaná zelená kancelárska budova v Bratislave BBC 1 Plus. „Vzhľadom k úpravám na chodníku pred budovou BBC 1 Plus sme sa rozhodli usporiadať Eco Village na priľahlom parkovisku, ktoré disponuje väčším priestorom. V minulom roku sme zaznamenali veľký počet návštevníkov, a tak sme veľmi radi, že môžeme podujatie zorganizovať opäť, v ešte väčšom rozsahu. Verím, že sa podujatie  stane tradíciou a zároveň inšpiráciou pre všetkých, ktorí podporujú myšlienku ekologického spôsobu života,“ povedal lízingový riaditeľ BBC 1 Plus Radovan Mihálek.

Tak, ako v minulom roku, aj druhý ročník Eco Village chystá pre návštevníkov predajné stánky, atraktívny program a zaujímavé súťaže. Stánky budú ponúkať rôzne ručne vyrábané produkty, šperky, doplnky, biokozmetiku či ekologické výrobky. K dispozícii budú taktiež viaceré možnosti na ochutnávku zdravých jedál, napríklad od známeho kuchára Pepeho, bio hamburgery v stánku Regal Burger, pražená káva z Urban coffee alebo chutné jedlo v stánku Bruncher.

Plánované sú aj viaceré sprievodné aktivity. Návštevníci si budú môcť namiešať drink na stacionárnych bicykloch alebo vybrať z pestrej palety hier, deti sa zabavia v detskom kútiku. Pre návštevníkov budú pripravené súťaže a podujatím bude sprevádzať známa slovenská moderátorka Didiana.

Eco Village sa uskutoční na parkovisku oproti vchodu do budovy BBC 1 Plus na Plynárenskej ulici v Bratislave vo štvrtok 14. mája od 10:00 do 18:00 a v piatok 15. mája od 10:00 do 16:00.

Informácie o Eco Village je možné sledovať na stránke www.facebook.com/ecovillage.sk, ako aj na Facebooku udalosti www.facebook.com/events/972982792742548.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB