Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

PROJEKT BRATISLAVA BUSINESS CENTRUM BUDE KOMUNIKOVAŤ AGENTÚRA KHARISMA

06.06.2010

Bratislava, 6. júna 2010 – Rakúska developerská spoločnosť CA Immo International sa rozhodla posilniť komunikačné aktivity v rámci svojho slovenského projektu Bratislava Business Centrum (BBC), nachádzajúceho sa v známej biznis lokalite Mlynských Nív. Tieto aktivity od júna zastrešuje bratislavská agentúra Kharisma.

V rámci spolupráce s CA Immo bude agentúra poskytovať komplexné služby public relations so zameraním na mediálne vzťahy a strategické poradenstvo. Cieľom externej komunikácie je zlepšiť informovanosť o aktivitách spoločnosti CA Immo na Slovensku, predovšetkým o projekte administratívneho centra BBC, ktoré sa v najbližších mesiacoch rozšíri o novú modernú kancelársku budovu Bratislava Business Centrum 1 Plus. V neposlednom rade sa komunikačné aktivity budú orientovať aj na podporu renomé spoločnosti CA Immo vo vzťahu k cieľovým skupinám BCB segmentu.

-e-

Informácie o spoločnosti CA Immo International

CA Immo International je rakúska spoločnosť, ktorá spočíva na odbornosti a znalosti trhu svojej materskej firmy CA Immo Anlagen AG. Dôkazom je osemročné pôsobenie v danom odbore vo východnej a juhovýchodnej Európe. Svojou investíciou na Slovensku v roku 1999 (nadobudnutie BBC I) sa stala jednou z prvých rakúskych realitných investičných spoločností vo východnej Európe. Zanedlho si zabezpečila dvojité prvenstvo svojím presunom do juhovýchodnej Európy. Predstavuje to základňu, na ktorej si spoločnosť CA Immo rozvinula svoje portfólio nehnuteľností v siedmich krajinách strednej, východnej a juhovýchodnej Európy, pričom si vybudovala solídnu reputáciu vo finančníckych a realitných kruhoch. Viac informácií o spoločnosti CA Immo International AG nájdete na stránke www.caimmointernational.com .

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB