Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

PRENÁJOM PROJEKTU BBC 1 PLUS POVEDIE NOVÝ ČLEN TÍMU

28.09.2011

Bratislava, 28. september 2011 Prenájom projektu prvej zelenej kancelárskej budovy v hlavnom meste Slovenska povedie nový zástupca spoločnosti CA Immo a člen lokálneho manažmentu, Radovan Mihálek. Rakúska spoločnosť sa tak rozhodla spojiť svoje medzinárodné znalosti s vedomosťami lokálneho experta.

„Sme presvedčení, že vzájomná synergia, ktorá vyplýva zo spojenia medzinárodných skúseností a znalosti lokálnych pomerov, už čoskoro prinesie svoje výsledky. Radovan nás oslovil svojimi skúsenosťami, ktoré určite naplno využije aj pri projekte prvej ekologicky udržateľnej budovy v Bratislave,“ povedal Gernot Weingraber, asset manažér spoločnosti CA Immo pre oblasť strednej a východnej Európy.

„Viesť lízing takého významného projektu je veľkou výzvou, obzvlášť, ak ide o koncept, ktorý posunie úroveň kvality kancelárskych priestorov, mestského, ale aj pracovného prostredia opäť o niečo vyššie. Predprenájom BBC 1 Plus sa v súčasnosti pohybuje nad úrovňou 25 %. Verím, že vzhľadom na kvalitu projektu budeme minimálne rovnako úspešní aj naďalej,“ doplnil Radovan Mihálek, vedúci lízingu projektu BBC 1 Plus. Ako zástupca spoločnosti CA Immo na Slovensku bude zároveň poskytovať médiám vyjadrenia týkajúce sa projektu prvej zelenej administratívnej budovy v Bratislave.

Radovan predtým pracoval ako projektový konzultant spoločnosti Penta Investments Limited, o.z., kde mal na starosti lízing administratívneho projektu Digital Park II či obchodného centra Bory Mall. Spolupracoval aj na ďalších projektoch Penty - Digital Parku I a III, na projekte so zmiešaným využitím na Čulenovej ulici v Bratislave, rezidenčnom projekte v Bratislave – Ružinove či na administratívnom projekte v Prahe - Florenci.

-e-

O spoločnosti CA Immo

Spoločnosť CA Immo bola založená v roku 1987. Zaoberá sa developmentom a investíciami v oblasti komerčných nehnuteľností (dlhodobo predovšetkým v oblasti udžateľných kancelárskych priestorov) v Rakúsku, Nemecku a východnej Európe. Celkové investície spoločnosti do nehnuteľností dosahujú približne 5 miliárd eur, ak berieme do úvahy majetok, ktorý CA Immo získala akvizíciou Europolis AG na začiatku roka 2011. CA Immo je kótovaná na Viedenskej burze (Vienna Stock Exchange).

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB