Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

MÁ VAŠE PRACOVNÉ MIESTO DOBRÚ ENERGIU? Otestujte ho v rámci kampane CA Immo

10.04.2012

Bratislava, 10. apríl 2012 – Prvá zelená administratívna budova v hlavnom meste Bratislava Business Center 1 Plus (BBC 1 Plus) na seba najnovšie upozornila aplikáciou na sociálnej sieti Facebook s názvomTest prúdenia dobrej energie. Zamestnanci aj zamestnávatelia sa môžu vďaka nej počas pracovného dňa na pár minút odreagovať a zistiť, akú kvalitu ich pracovné miesto v kancelárii ponúka. Po zodpovedaní niekoľkých jednoduchých otázok sa dozvedia, či ich pracovisko spĺňa podmienky prúdenia dobrej energie, alebo by mali začať myslieť na výmenu svojej kancelárie za zdravšie priestory. Za kreatívnym konceptom kampane stojí PR agentúra Kharisma.

„Špecializujeme sa na realitných klientov a doposiaľ sme nezaznamenali aktívnu stránku na Facebooku, ktorá by patrila spoločnosti orientujúcej sa na kancelárske budovy,“ upresňuje riaditeľka PR agentúry Kharisma Kristína Havasová.

Rakúsky investičný fond a developer CA Immo chce kampaňou na Facebooku upozorniť na prenájom „zelených“ kancelárskych priestorov v novom administratívnom centre BBC 1 Plus, ktoré od decembra 2010 rastie na Plynárenskej ulici v priamom kontakte s už existujúcou budovou BBC 1. Administratívna budova ponúkne spolu 15 900 m² úžitkovej plochy, z toho približne 14 600 m2 tvoria kancelárske priestory. Okrem toho poskytne nájomníkom ďalšie zázemie v podobe obchodných a skladovacích priestorov a tiež 313 vnútorných parkovacích miest.

Nezisková organizácia U.S. Green Building Council nedávno udelila budove BBC 1 Plus predcertifikát LEED (Silver). Po ukončení a kolaudácii stavby v auguste 2012 získa budova finálne potvrdenie svojich kvalít vo forme definitívneho LEED Silver certifikátu. Úspešná certifikácia v rámci najrozšírenejšieho certifikačného systému na svete je dôkazom, že BBC 1 Plus pri návrhu a výbere konštrukčných materiálov rešpektuje životné prostredie, znižuje spotrebu vody a energií a zároveň garantuje vysokú kvalitu materiálov a vnútorného prostredia.

Chcete zistiť, aká energia prúdi Vaším pracovným miestom? Kliknite si na:http://www.facebook.com/BBC1Plus.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB