Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

KAMPAŇ NA PRVÚ EKOLOGICKÚ KANCELÁRSKU BUDOVU PRINÁŠA ZELENÉ PLUSY

26.09.2011

Bratislava, 26. september 2011 Spoločnosť CA Immo spustila mediálnu kampaň prvej zelenej kancelárskej budovy v Bratislave BBC 1 Plus. Koncept propagácie, ktorý pre svojho klienta pripravila agentúra Kharisma, využíva spojenie názvu projektu s benefitmi (plusmi), ktoré podčiarkujú trv alú udržateľnosť a z nej vyplývajúce výhody pre nájomcov a užívateľov stavby.

Kampaň prináša jednoduché posolstvo, čomu je prispôsobený aj vizuál. Kancelárska budova, ktorá sa buduje s ohľadom na požiadavky eko-certifkátu LEED, sa v headline pýši svojím prvenstvom v oblasti zelenej výstavby na bratislavskom trhu s administratívnymi priestormi. Grafickej časti dominuje zelený znak „plus“, ktorý zdôrazňuje nosnú myšlienku; BBC 1 Plus na rozdiel od ostatných kancelárskych budov štandardu A prináša viac – úsporu prevádzkových nákladov, zdravé a príjemné pracovné prostredie, ale aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu a mestu.

Druhá fáza kampane tohto projektu bude prebiehať do novembra, prevažne na vybraných webstránkach slovenských denníkov a v printoch. Prvú zelenú kancelársku budovu si môžete už od októbra všimnúť aj na veľkoformátovom banneri, ktorý je umiestnený na frekventovanej križovatke v bratislavskom Ružinove, len niekoľko metrov od miesta, kde budova skutočne vyrastá.

-e-

O spoločnosti CA Immo

Spoločnosť CA Immo bola založená v roku 1987. Zaoberá sa developmentom a investíciami v oblasti komerčných nehnuteľností (dlhodobo predovšetkým v oblasti udžateľných kancelárskych priestorov) v Rakúsku, Nemecku a východnej Európe. Celkové investície spoločnosti do nehnuteľností dosahujú približne 5 miliárd eur, ak berieme do úvahy majetok, ktorý CA Immo získala akvizíciou Europolis AG na začiatku roka 2011. CA Immo je kótovaná na Viedenskej burze (Vienna Stock Exchange).

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB