Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

Henkel rozširuje kancelárie v BBC 1 Plus

30.05.2014

Spoločnosť Henkel Slovensko sa v súvislosti s rastom svojich aktivít rozhodla zväčšiť administratívne priestory v prvej certifikovanej zelenej kancelárskej budove v Bratislave BBC 1 Plus o ďalších vyše 2000 m2. Doteraz tu využívala kancelárske priestory o veľkosti viac ako 5000 m2. Podpisom zmluvy so spoločnosťou CA Immobilien Anlagen AG (CA Immo), ktorá stojí za projektom BBC 1 Plus, sa už druhýkrát zväčší plocha kancelárií spoločnosti Henkel. Nové priestory bude Henkel využívať od augusta 2014.

Spoločnosť Henkel Slovensko v budove BBC 1 Plus prevádzkuje Centrum zdieľaných služieb, ktoré riadi finančné a administratívne služby pre pobočky spoločnosti prevažne v západnej, strednej a východnej Európe.

„V súvislosti s nárastom našich aktivít a prijatím nových zamestnancov sme sa rozhodli rozšíriť plochy našich kancelárií. S budovou BBC 1 Plus máme výborné skúsenosti, keďže má výhodnú polohu a poskytuje našim zamestnancom zdravé pracovné prostredie a dobrú dostupnosť všetkých potrebných služieb. V neposlednom rade je pre nás dôležitý ekologický aspekt a dôraz na ochranu životného prostredia,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti Henkel Slovensko Natálie Lorencová.

BBC 1 Plus je naprojektovaná ako trvalo udržateľná budova, ktorá vďaka použitým technológiám umožňuje svojim nájomcom efektívne využívanie energií a poskytuje zdravé vnútorné prostredie. Budova ponúka celkovo 14 617 m2 administratívnych priestorov, z ktorých je väčšia časť už obsadená.

„Spoločnosť Henkel pôsobí v BBC 1 Plus od decembra 2012 a svoje priestory v našej budove zväčšovala už aj v roku 2013. Súčasné ďalšie rozširovanie jej kancelárií nás, prirodzene, veľmi teší a potvrdzuje výsledky našej snahy o poskytovanie kvalitných priestorov a služieb,“ povedal lízingový riaditeľ BBC 1 Plus Radovan Mihálek.

Spoločnosť Henkel je v súčasnosti najväčším nájomcom BBC 1 Plus. Medzi ďalších nájomcov patria napríklad spoločnosti Nestlé, GEFCO Slovakia, IKB Leasing SR, Alfa Wassermann, P. Dussmann, Delor a ďalší.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB