Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

BUDOVA BBC 1 PLUS JE SKOLAUDOVANÁ

06.11.2012

Bratislava, 6. novembra 2012 – Prvá zelená administratívna budova v Bratislave – BBC 1 Plus je skolaudovaná. Výstavba projektu začala koncom roka 2010 a celkové náklady dosiahli 30 miliónov eur. Administratívny projekt prináša nájomcom na úžitkovej ploche cca 15 900 m² okrem kancelárskych priestorov aj ďalšie zázemie v podobe obchodných prevádzok a skladových priestorov. Prvým nájomníkom, ktorý sa v novembri sťahuje do zelených kancelárií, je spoločnosť Nestlé.

Okrem spoločnosti Nestlé, ktorá si prenajíma takmer 1000 metrov štvorcových bude mať svoje pôsobisko v zelenej budove aj spoločnosť Henkel. Tá podpísala nájomnú zmluvu na takmer 3600 m2 kancelárskych priestorov. Zmluvne potvrdená obsadenosť budovy BBC 1 Plus dosahuje momentálne cca 50 percent.

BBC 1 Plus je naprojektovaná ako trvalo udržateľná kancelárska budova, ktorá prinesie svojim užívateľom mnoho výhod. Projekt už získal predcertifikát LEED Silver (Leadership in Energy and Environmental Design) a v súčasnosti čaká na udelenie potvrdzujúceho LEED Silver certifikátu, ktorý definitívne potvrdí, že budova spĺňa všetky potrebné kritériá porovnateľné s inými ekologickými stavbami vo svete.

BBC 1 Plus ponúkne nájomníkom kvalitné pracovné prostredie so širokým zázemím služieb, v časom overenej, najviac rozvinutej administratívnej lokalite hlavného mesta. Komfortnejšie a predovšetkým zdravšie pracovné prostredie zabezpečí systém chladenia cez chladené stropy, systém zvlhčovania vzduchu, možnosť individuálnej regulácie teploty a osvetlenia, ako aj možnosť otvorenia okien v každej kancelárii. Samozrejmosťou je koncept separácie odpadu. Prostredie spríjemnia zelené strechy a terasy, ktoré budú tvoriť viac ako 50 percent strešných
plôch. Budova myslí aj na cyklistov – pri objekte budú umiestnené stojany s kontrolovaným vstupom a s potrebným zázemím vo forme šatne a sprchy.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB