Slovensky   English  
Home for your business

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte záujem o prenájom kancelárie, prípadne iné otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
Povinné
Povinné
Nepovinné
Povinné
Nepovinné
Povinné

BBC 1 Plus | Tlačové správy

BBC 1 SA STANE NOVÝM SÍDLOM KAPSCH

16.02.2012

Bratislava, 16. február 2012 – Novým sídlom medzinárodnej spoločnosti Kapsch s.r.o. sa stane budova BBC 1 (Bratislava Business Center 1), ktorá sa nachádza na Plynárenskej ulici a ktorá je vo vlastníctve realitnej spoločnosti CA Immobilien Anlagen AG (CA Immo).

Spoločnosť Kapsch s.r.o., líder v oblasti systémovej integrácie v informačnom a komunikačnom trhovom segmente, sa do budovy plánuje nasťahovať už začiatkom apríla 2012.

Budova BBC 1, ktorá bola dokončená v druhej polovici deväťdesiatych rokov, ponúka celkom 7260 m2kancelárskych priestorov, ktoré sa dajú rýchlo prispôsobiť potrebám klienta. Dispozície možno modifikovať na autonómne celky s plochou od približne 100 m2. V súčasnosti tu sídlia spoločnosti ako napríklad GEFCO SLOVAKIA, Lugera & Maklér, UNISYS Slovakia a ďalšie.

„Sme veľmi radi, že v budove BBC 1 bude mať svoje nové sídlo aj medzinárodný hráč vo svete telekomunikácií, akým spoločnosť Kapsch s.r.o. nesporne je. Pevne veríme, že klient bude spokojný a v budove nájde adekvátne zázemie a vybavenie,“ hovorí Radovan Mihálek zo spoločnosti CA Immo.

Spoločnosť Kapsch s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Kapsch BusinessCom AG so sídlom vo Viedni a na Slovensku pôsobí od roku 1994. Špecializuje sa na ICT (Information and Communication Technologies) riešenia v oblasti integrovaných hlasových, dátových a multimediálnych služieb. Kapsch s.r.o. poskytuje svoje služby rozsiahlemu portfóliu klientov, národným a medzinárodným zákazníkom na Slovensku a v regiónoch CEE a SEE, ako napríklad prepravným spoločnostiam, prevádzkovateľom telekomunikačných sietí, priemyselným podnikom, hotelom, verejným inštitúciám a ďalším malým a stredne veľkým podnikom.

„Budovu BBC 1 sme si okrem priaznivej ceny priestorov zvolili za naše nové sídlo aj preto, že ponúka flexibilný, adaptabilný priestor, ktorý sa dá v krátkom čase prispôsobiť potrebám nájomcu. Kancelárie sú moderne vybavené a spĺňajú potrebné štandardy. Navyše, pre zamestnancov je tu k dispozícii aj zrekonštruovaná kantína,“ uviedla Juliana Ružovičová, finančná riaditeľka Kapsch s.r.o.

V súčasnosti spoločnosť CA Immo v tesnej blízkosti budovy BBC 1 stavia svoj ďalší kancelársky projekt s názvom BBC 1 Plus, ktorý bude vôbec prvou zelenou administratívnou budovou v hlavnom meste.

Administratívny komplex BBC 1 Plus je naprojektovaný ako trvalo udržateľná stavba, ktorá sa uchádza o získanie certifikátu LEED Silver. Tento certifikát zaručuje, že komplex bude spĺňať všetky potrebné kritériá porovnateľné s inými ekologickými stavbami vo svete. Budova bude skolaudovaná v auguste 2012 a v súčasnosti je obsadená približne tretina administratívnych priestorov.

© 2022 BBC 1 Plus – VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ. Powered by SIMPLE WEB